Opinion - Ukrainasit ndalojnë Rusinë, Putin kërcënon me bërthamorët (28 Shkurt 2022)Published
Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan

Source: Reuters

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

Të ftuar: Ilir Kulla, Gerta Zaimi, Sokol Nako, Ermal Jauri, Oksana Genkinen

Në skype:
Fatjona Ndreu - Konsulente edukimi
Avdylvehap Ejupi - Gazetar në TRT world Turqi
Dima Tkachenco - Gazetar, Ukraine- Kiev
Alba Bajraktari - Konsulente Politike në Ukraine

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/
Category
Job
Be the first to comment